Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Halı yıkama hizmetimiz, evlerin dekorasyonunun eksilmez bir parçası olan halıları belli aralıklarla kir, toz, hav, ölü deri, bakteri ve mikroplardan arındırma işlemlerini kapsar. Yıkanması için Onur Halı Yıkama’ya emanet edilen halılarınız tesislerimize geldiğinde öncelikle kontrol odasında çeşitlerine göre ayrılır ve tozu alınarak temizliğe başlanır.

 

Halıları yıpranmaya karşı garanti altına alan ekibimiz, shaggy halılardan yün halılara, el dokumalardan makine halılarına kadar her halıya ayrı hassasiyetle yaklaşır. Halıların hem görüntü açısından hem de sağlık açasından tatmin edici bir seviyeye ulaşmasını sağlayan halı yıkama hizmetimiz,  tecrübe sahibi bir ekip tarafından yapılır.

 

Halı yıkamanın en önemli aşamalarından biri de kurutma safhasıdır. Onur Halı Yıkama tamamen kapalı kurutma alanlarında halıların tüm noktaları kuruyana kadar bekletir. Halılar nemli bir şekilde paketlenmez, tamamen kuruyana kadar güneşe direk maruz kalamayacak şekilde dinlendirilir.  Eskişehir halı yıkama fabrikası olarak tüm süreci titizlikle takip eden Onur Halı Yıkama, halılarınızı ilk günkü haline dönüştürerek adresinize ulaştırır.

 

Onur Halı Yıkama İletişim Bilgileri

Adres: Uluönder Mah. Baksan Sanayi Sit. 63/5 Tepebaşı / Eskişehir

Tel: 0222 322 70 00

Gsm: 0505 692 83 22

Görseller